ماموریت برند

ماموریت
ما ایجاد تجربه ای لذت بخش از راحتی با هدف حفظ سلامتی خانم ها و آقایانی ست که به ظاهر پاراسته خود به عنوان یک امضای شخصی اهمیت می دهند، ما در چرم مریم با بهره گیری از چرم کاملا طبیعی و همچنین طراحان خلاق به تولید و عرضه مستقیم محصولات با کیفیت پرداخته ایم.

درباره ما

تاریخچه

شرکـت تولیـدی بازرگـانی چـرم مریـم وطـن فعـالیـت خـود را در ۱۳۴۲ ایـن مجموعه در سـال پاسـاژ کمـپانی واقع در کوچه برلن بعنوان تولیدی کفش آغاز کرد.

شـرکت تولیـدی بازرگـانی چـرم مریـم وطـن

در سال ۱۳۷۸  تحت نام چرم مریم وطن رسما فعالیت خود را با هدف حفظ و ارتقاء  ارزش افزوده صنعت چرم و محصولات چرمی، ایجاد اشتغال در داخـل کشور، عرضه مستقیم محصولات چرمی به هموطنان و صادرات به کشورهـای همسایه با به  کارگیـری کلیه امکانـات و تـوان بالـقوه ادامه داد.

ایـن مجموعه با کارخـانه ای به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع و به کار گیری بیش از ۱۲۰ نفر از اساتید مجرب در تولید  انـواع کیف و کفش هـر روز در حـال پیشرفت است. محصولات این واحـد صنعتی در اکثـر نقـاط کشور در شـعـب و یا از طـریق نمایندگی ها و یا در شعب دیگر برندهای مطرح ملی در دستـرس همـوطنـان عـزیـز مـی باشد.

 در سال۱۳۹۷ مجموعه چرم مریم وطن با توجه به نیاز بازار و ایجاد تغییر مثبت و جلب رضایت بیشتر مشتریان تصمیم به تغییر نام و لوگو مجموعه به برند ام آر ام گرفت . و تقویت کیفیت محصولات تجهیز کیفیت فروشگاه ها و افزایش تعداد فروشگاه ها بر آن شد که رضایت مشتریان گرامی را بیش از پیش جلب کند

و اکنون با تاسیس فروشگاه آنلاین مجموعه تصمیم داریم مشتریان گرامی به راحتی تمام محصولات را ببیند و با سهولت به نیاز به مراجعه به فروشگاه از تمام ایران قابلیت خرید محصولات مارا داشته باشند.